dobrovolnictví

Dobrovolnictví je z nejcennějších darů, které může naše středisko přijmout. Dobrovolníky rádi přijímáme a snažíme se využít jejich schopností v co možná nejširším spektru.

Velmi si ceníme lidí, kteří pravidelně navštěvují klienty v našich službách – povídají si se seniory, předčítají jim nebo doučují děti, aj. Velice uvítáme dobrovolníka-fotografa, který by zachytil naši práci. Přijmeme také pomoc při organizaci akcí či různé manuální práce. V našich službách rádi uvidíme také dobrovolníky z firem a společností, které organizují dobrovolnické dny.

V našem středisku rádi uvítáme jakoukoli pomoc dobrovolníků. Práce se najde vždycky dostatek. Můžete nám pomoci například s:

• různými aktivitami pro klienty (doprovod při výletech, povídání, předčítání, hraní s dětmi apod.)
  • údržbou zahrady (sekání trávníku, údržba záhonů)
  • občasná pomoc s prací v interiéru (malování, mytí oken)

Máte zájem o dobrovolnictví? Kontaktujte nás!

Koordinátor dobrovolníků: Mgr. Michala Bohošová, tel. 739 244 895, bohosova@diakonieostrava.cz